Kilka atrakcji

To tylko nieliczna część miejsc, które warto odwiedzić. Sprawdź nasze propozycje na spędzenie wolnego czasu, zwiedzając Mielno i okolice!

Wpisz do swojego planu...

Jeśli chcesz odpocząć od leżenia na plaży, przedstawiamy nasze propozycje na urozmaicenie urlopu. Zaczynając od miejsc symbolicznych, poprzez miejsca rozrywkowe a kończąc na pobliskich miejscowościach nadmorskich.

PIERNIKOWY DOM DO GÓRY NOGAMI

Popularna atrakcja turystyczna w różnych regionach Polski zawitała również do Mielna. Przed domem natkniemy się na Babe Jagę, która stoi na straży domu.

LEŚNA PĘTLA PRZYGÓD I TAJEMNIC

Jest to ścieżka przyrodnicza prowadząca przez stare wydmy nadmorskiego lasu oraz obiekty historyczne takie jak bunkry z II Wojny Światowej. Jest to idealne miejsce na rodzinny spacer.

PARK LINOWY TUKAN

Jest to miejsce gdzie można aktywnie spędzić czas. Dostępne są trasy zarówno dla najmłodszych, jak i starszych turystów. Został stworzony przez firmę specjalizującą się w wykonywaniu parków linowych, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z parku.

JEZIORO BUKOWO

Jeśli lubisz łowić ryby to miejsce jest dla Ciebie! Występuje w nim kilkanaście gatunków ryb. Bukowo uważane jest za najlepiej zachowane jezioro przymorskie w Polsce.

JEZIORO JAMNO

Kolejna propozycja dla osób lubiących wędkarstwo oraz amatorów sportów wodnych. Przy jeziorze znajdziemy wypożyczalnie sprzętu pływającego. Żeglarski Klub Morski "Tramp" oferuje wypożyczalnie kajaków i rowerów wodnych.

LATARNIE MORSKIE

W okolicy Mielna znajdziemy liczne latarnie morskie. Warto zainteresować się wycieczką szlakiem latarni morskich. Trasa praktycznie cały czas prowadzi wzdłuż wybrzeża. Na trasie znajdują się latarnie w Jarosławcu, Darłowie, Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Świnoujściu oraz Kikucie.

A gdy zgłodniejesz...

Czym byłby odpoczynek nad morzem bez pysznej smażonej ryby i aromatycznej kawy? Oto kilka naszych kulinarnych propozycji, które warto sprawdzić.

Smażalnia ryb ITAKA

Wysoko oceniana smażalnia ryb. Większość klientów zostawiła pochlebne opinie na temat cen i jakości serwowanych dań.

1400 opini
4.5/5

Knajpa PRL

Klimatyczna Knajpa przenosząca nas w czasy PRL. Serwują dania z tamtej epoki i kawał dobrego humoru.

400 opini
4.5/5

Restauracja Biała Dama

Restauracja będąca częścią Mariny Mielno. Doskonała kuchnia, przystępne ceny a to wszystko w bardzo klimatycznym miejscu.

1600 opini
4.5/5

Zaplanuj wymarzone wakacje w Mielnie!

Wybierz jeden z dostępnych apartamentów.

ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT